«Сад весни»: замість вишні – персик

 «Сад весни»: замість вишні – персик

Вирощувати персик і розвивати серед місцевого населення метод самозбору врожаю – таким шляхом пішло фермерське господарство «Сад весни» з Волині, де на 10 гектарах вирощують персик сортів різного терміну достигання. Чому на підприємстві вирішили зробити ставку на цю культуру, а також чому викорчували вишневий сад, в ексклюзивному коментарю проєкту «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації» розповів керівник ФГ «Сад весни» Сергій Шевчук.

– Вишневий сад ми викорчували, бо закупівельна ціна кілограма вишні становила 5 гривен. Хто ж у такому випадку буде її вирощувати, – нарікає Сергій Шевчук.

Читайте також: Виграйте запрошення на міжнародну конференцію для садівників, ягідівників та горіхівників

Натомість у господарстві восени 2022 року на 8 гектарів розширили персиковий сад, і тепер його загальна площа становить 10 гектарів.

– Саджанці у нас свої, адже є власний маточник. Сорти  вирощуємо в основному американської та канадської селекції різних термінів достигання – від ранніх до пізніх, – каже Сергій Шевчук. – Продаємо персик з саду: люди приїжджають до нас, гуляють, збирають його розраховуються на виході з саду. Вже 2 роки практикуємо такий метод реалізації.

Тож які перспективи має бізнес з вирощування кісточкових культур? Які варіанти доробки та переробки і на що виробникам треба звернути особливу увагу, читайте в наступному випуску журналу «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», робота над яким уже закінчується і він невдовзі вийде друком.

Читайте також: Вишня має перспективи як на свіжому ринку, так і в переробці

«Уманська фруктова компанія» розвиває переробку черешні

Як успішно вирощувати черешні, яблука, груші, сливи, це дізнаються учасники бізнес-туру у ФГ «Макосад» та «Голд Ромі» 2 червня під час міжнародної конференції

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *