ФГ «Гаука» висаджує суперінтенсивний сад

 ФГ «Гаука» висаджує суперінтенсивний сад

Суперінтенсивний яблуневий сад площею 10 гектарів закладають у фермерському господарстві «Гаука», яке знаходиться в селі Припруття на Буковині. Сад буде накритий протиградовою сіткою, обсаджений захисними смугами з павловнії та енергетичної верби. Про це повідомляє асоціація «Укрсадпром».

– Для створення сучасних суперінтенсивних насаджень на площі 10,34 гектара використовуються перспективні сорти яблуні. Схему посадки обрали 3,2 х 0,8 м, для протиградового укриття використовують італійські стовпи, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ФГ «Гаука» значна увага приділяється як вирощуванню високоякісного експортноорієнтованого яблука, так і механізації збирання плодів, зокрема, господарство одним з перших у регіоні почало використовувати самохідні платформи, а зараз планується придбання системи Pluk-o-Trak.

– Зараз закінчується садіння дерев на новій площі, проводиться догляд за наявними насадженнями, створюються захисні смуги з саджанців павловнії та шведської енергетичної верби, – кажуть в асоціації.

Загальна площа яблуневих насаджень ФГ «Гаука» становить понад 80 га, з них 63 га – плодоносних.

Читайте також: Економічна формула догляду за садом

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *