Українські компанії взяли участь у провідній садівничій виставці світу Fruit Attraction

 Українські компанії взяли участь у провідній садівничій виставці світу Fruit Attraction

Міжнародна виставка-ярмарок фруктів і овочів Fruit Attraction відбулася 5-7 жовтня 2021 року в Мадриді. Вона об’єднала всіх гравців фруктового, ягідного й овочевого ринку світу. Упродовж 3 днів було проведено низку виставок та конференцій, таких як Biofruit Congress, Fresh Food Logistics Summit, Biotech Attraction і Smart Water & Energy. На виставці був також український стенд, який презентувало 6 компаній, а також дві профільні асоціації за підтримки проєкту ІТС. Про це повідомляє голова ГС «Укрсадвинпром» Володимир Печко на особистій сторінці у Facebook.

На українському стенді були представлені такі компанії, як «Сади Дніпра», «Агрокомплекс Барський», «Агро Патріот», «Аврора», Farm Fresh Group, FRUITLIFE,  а також ГС «Укрсадвинпром», Українська горіхова асоціація, USPA fruit .

Завдяки проєкту технічної допомоги «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», що фінансується урядом Швеції та впроваджується Міжнародним торговим центром (ІТС), учасники з України представляли свою продукцію на виставці за окремим колективним стендом під номером 4D10 у павільйоні №4.

Участь українських компаній викликала помітний інтерес серед відвідувачів виставки. Були проведені переговори з представниками іспанських торгових мереж та компаніями-постачальниками. За сприяння Посольства України в Іспанії було також організовано зустріч та переговори між ГС «Укрсадвинпром» та Федерацією виноробів Іспанії.Це світовий довідковий комерційний інструмент для фруктової і овочевої індустрії. Його здатність просувати світовий експорт в цьому секторі робить його центром маркетингу для всієї групи професіоналів, що становлять весь ланцюжок створення вартості, при цьому зміцнюючи свої позиції в якості платформи для інновацій на ринку фруктів і овочів, – зазначив Володимир ПЕЧКО, голова ГС «Укрсадвинпром», на особистій сторінці у Facebook.

Загалом, у міжнародній виставці взяло участь 1300 компаній з 118 країн. 21% із них відвідали захід вперше. Виставка фруктів та овочів відбувалася на території, площа якої становила понад 42 000 квадратних метрів. Ці цифри свідчать про високий рівень зацікавленості та підтримки. Виставка Fruit Attraction стала інструментом інтернаціоналізації садівничої галузі, адже тут зустрілися представники компаній з усього світу.

Читайте також:
Нове у механізації садівництва. Машина для видалення листя в інтенсивних садах
Переробний завод «Гадз». Найновіше обладнання для виготовлення якісних соків і пюре

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *