Зустрічайте нову рубрику сайту «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» – ПЕРЕРОБКА!

 Зустрічайте нову рубрику сайту «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» – ПЕРЕРОБКА!

Переробка плодоовочевої продукції та створення продуктів з доданою вартістю – це те, до чого прагне низка виробників. Тому багато з них інвестують не лише у збільшення площ насаджень, а й у переробку. Адже саме завдяки ній можна вийти на нові ринки, завоювати нових покупців і збільшити свої прибутки. Але які актуальні напрямки переробки зараз? Які тенденції в цьому напрямку спостерігаються на ринку? Яке обладнання найкраще підходить для реалізації цих цілей створення продуктів з доданою вартістю – пюре, соків та інших напоїв, чипсів та іншої сушеної продукції, горіхових паст, пастили тощо? Яку тару використовувати для цього? Про це та багато іншої цікавої інформації читайте в новій рубриці «ПЕРЕРОБКА» на сайті «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації».

Ресурси проєктів медіагрупи «Технології та Інновації» покликані сприяти максимальному поширенню інформації про діяльність ягідних, садівничих, виноградних, горіхових і овочевих підприємств, а також про виробників і переробників вирощеної продукті, стан галузі та нові розробки на ринку технологічного оснащення і сировини.  Адже сайти медіагрупи «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» щомісяця відвідують до 20 тисяч користувачів!

Впевненими кроками кількість відвідувачів збільшується, завдяки чому реклама на наших сайтах – це швидкий і дієвий спосіб заявити про себе та продемонструвати свій продукт.

Тому запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»).

Контакти:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *